تبلیغات
♛♛ - اخراج جسیکا از گروه snsd + پیغام جسیا برای طرفداراش

اخراج جسیکا از گروه snsd + پیغام جسیا برای طرفداراش

یکشنبه 7 تیر 1394 07:14 ق.ظ

نویسنده : F.ßĿ♡♡M
ارسال شده در: Biography / بیوگرافی ،
http://www.copypastekon.ir/files/smiles/araq/69.gifسلام دوستان این  هم ست دیگریhttp://www.copypastekon.ir/files/smiles/araq/69.gif

http://www.copypastekon.ir/files/smiles/araq/69.gifولی این پست با بقیه پست ها فرق می کنهhttp://www.copypastekon.ir/files/smiles/araq/69.gif

http://www.copypastekon.ir/files/smiles/araq/69.gifاین پست درباره ی اخراج جسیکا از گروه هستhttp://www.copypastekon.ir/files/smiles/araq/69.gif

http://www.copypastekon.ir/files/smiles/araq/69.gifدر ادامه برید و مطلبو بخونید تا متوجه بشید چی شدهhttp://www.copypastekon.ir/files/smiles/araq/69.gif

http://www.copypastekon.ir/files/smiles/araq/69.gifو ببخشید که دیر در وب قرار دادم این مطلب را .http://www.copypastekon.ir/files/smiles/araq/69.gif
.
.
.
.


خوب دوستان عزیز… مسلما همتون خبر رفتن جسیکا از گروه رو شنیدین…متاسفانه باید مارو ببخشید که دیر اطلاع رسانی کردیم .....بهتره برین ادامه ی مطلب تا از ماجرا با خبر شین........

ماجرا از جایی شروه شد که جسیکا در روز ۳۰ سپتامبر پستی رو در ویبو خودش قرار داد و ادعا کرد که توسط کمپانی و اعضا از گروه اخراج شده. جسیکا نوشته بود: 

” من برای فن میتینگ خودمون هیجان زده و خوشحال بودم که خیلی ناگهانی توسط کمپانی و اعضا به من گفته شد که من دیگه عضوی از جی جی نیستم. من داغون شدم. علاقه و عشق من به گروهه ولی بدون هیچ دلیل قابل توجیهی دارن منو به زور بیرون می کنن.”

با انتشار این پیغام شایعه ای پیچید که فن ها فکر می کردن اکانت جسیکا رو هک کردن اما کار از جایی مشکوک شد که جسیکا همراه سایر اعضا در فرودگاه به مقصد چین برای میتینگ هم دیده نشد…

بعد از مدتی کوتاه اس ام بیانیه رسمیش رو اعلام کرد که شوک بزرگی بود… طبق اعلام اس ام جسیکا با وجود تمدید قراردادش با اس ام دیگه عضوی از گروه شناخته نمیشه.

بیانیه اس ام این بود:

” در بهار امسال جسیکا به ما گفت که به خاطر مسائل شخصیش بعد از انتشار و فعالیت با یک آلبوم دیگه تصمیم داره گروه رو ترک کنه. علارغم اعلام ناگهانی جسیکا کمپانی و گروه تصمیم گرفتن که مقاوم باشن و سنجیده فکر کنن تا بهترین کار برای گروه چیه.

به هر حال قبل از رسیدن به یه توافق بر شر اختلافاتی که داشت بالا میگرفت و با توجه به اینکه snsd رو در مرتبه اول توجه در نظر بگیریم جسیکا برند فشن خودش رو شروع کرد که باعث شد وضعیتی پیش بیاد که دیگه کار تیمی معنیش رو از دست بده.

با توجه به این مسائل کمپانی تصمیم گرفت که کار گروه رو با ۸ عضو زود تر از موعد شروع کنه و در حالی که ما به فکر راهی برای مطرح کردن این خبر بودیم خود جسیکا برداشتش از این اتفاق رو امروز صبح اعلام کرد.”

اس ام در ادامه بیانیه اش اعلام کرد که از این به بعد از کار گروه با ۸ عضو حمایت می کنه و همین طور فعالیت های شخصی جسیکا رو هم مدیریت خواهد کرد.

در این بین گمانه زنی هایی بود مبنی بر اینکه چرا این اتفاق افتاده و اصولا چرا جسیکا تصمیم داشته که تا ۱ سال بعد از گروه بره که باعث شده کمپانی زودتر از موعد عذرش رو بخواد. در این بین در اخبار گفته شد که بین جسیکا و Tyler Kwon که سابقا شایعه قرار گذاشتنشون مطرح شده بود خبرایی هست. قبلا چندین بار اسم این دو با هم مطرح شده بود که هر بار توسط اس ام رد شده بود. اما گفته شد که این دو نفر با هم رابطه دارن و تصمیم گرفتن که با هم ازدواج کنن!!

Tyler Kwon یک کره ای-آمریکایی ثروتمنده. گفته شد که این دو قراره تو ماه May با هم در هنگ کنگ ازدواج کنن و در نیویورک و هنگ کنگ زندگی کنن. همزمان جسیکا از فعالیت گروهش خارج بشه و شرکت مدش که با حمایت همین اقا تاسیس شده رو بگردونه و در رشته مد در آمریکا تحصیل کنه.

این موضع امروز اساسا از طرف شخص  Tyler Kwon تکذیب شد.

تایلر در ویبو خودش نوشته: ” باز هم باید سعی ام رو بکنم و بگم: من به این زودی ها تصمیم به ازدواج ندارم. چه امسال چه سال دیگه…اگه باز هم این موضع به اندازه کافی روشن نشده بهم بگین. باز هم سعی ام رو می کنم.”

جسیکا هم کامنتی میذاره و میگه: هی…تحمل کن. حقیقت راجع به این موضوع به زودی فاش میشه. ما همه پشتت هستیم.

و اما در نهایت جسیکا آخرین اظهارت خودش رو گفت که واقعا شوکه کننده ترین بخش ماجراست… انگشت اتهام میره به سمت گروه…

جسیکا رسما این حرفا رو زده:

” در ۲۹ سپتامبر کمپانی رفتن من از گروه رو به من اعلام کرد و من نتونستم حس گیجی و دردم رو پنهان کنم . علارغم کار سخت و فداکاری هایی که من برای گروه انجام دادم اون ها به من گفتن که باید از گروه برم.”

با توجه به شروع کار برند جدیدش جسیکا میگه: ” از زمان شروع کار های اولیه تا همین امروز من به خوبی با کمپانی همکاری کردم و اون ها( کمپانی و اعضا) هم در خیلی از موارد منو درک کردن.”

” من توافق و اجازه اون ها رو برای شروع کار خودم داشتم و در حالی که اعضا بهم تبریک می گفتن کارم رو شروع کردم.”

” با این حال یک ماه بعد از شروع به کار اعضا موضعشون رو عوض کردند و یه جلسه تشکیل دادن و به من گفتن که باید بین کارم در شرکت خودم و عضو گروه بودن ام یکی رو انتخاب کنم.”

” قبل از هرچیز من شدیدا آسیب دیدم و نمی تونستم ناراحتیم رو پنهان کنم. چون از طرف کمپانیم و اعضام که ۱۵ سال باعث انگیزه من بودند و به من توجه داشتن بهم گفته شد که از SNSD برم…فقط به خاطر اینکه یه شغلی رو شروع کردم.”


پیغام جسیکا برای طرفداراش:

.

.


من 1 اطلاعیه جدایی از گرلز جنریشن از کمانی دریافت کردم در ۲۹ ستامبر من نمی توانم قلب شوک زده و ناراحتم را پنهان کنم  بنابر این من اینجام تا موقعیتم رو اشکار کنم من به عنوان یه عضو گرلزجنریشن همیشه کار های گرلز جنریشن رو مهمتر از کار و زندگی شخصیم قرار دادم . با این وجود کمانی از من خواسته که گروه رو ترک کنم همین طور که من برای کاری که از مدت ها پیش بهش علاقه داشتم برنامه ریزی می کردم به اندازه کافی با کپمانی و اعضا مشورت کردم درباره ی امادگیم و ندارکانم برای اون کار و از اون ها خواستم که منو درک کنن تا اوایل اگوست که من شغلم را راهد اندازی کردم من توافق و اجازه کمپانی و تبریکات اعضا را دریافت کردم اما اوایل سبتامبر ۱ ماه بعد از شروع کارم اعضا تغییر موقعبت دادن و یه جلسه برگزار کردن و بدون هیچ توحهی از من خواستند که یا کارم رو ترک کنم یا گروه رو من توضیح دادم که از کمپانی اجازه داشتم و من هیچ وقت از فعالیت های گروه غافل نشدم و اینکه نمی تونم یهو کارم رو متوقف کنم بعد ۱ ماه به خاطر قرار دادی که با شریک کاریم دارم این ناعادلانه است که من مجبور شم انتخاب کنم حیرت زده در مورد ایم مسئله ۱۶ سبتامبر با مدیر عامل شرکت ملاقات کردم تا انتقال بدم موقعیتم رو و مطمئن از اجازشون برای ادامه کارم ولی در ۲۹ سبتامبر من یه اطلایه ۱ طرفه دریافت کردم که از من می خواست گروه رو ترک کنم من محروم شدم از دنبال کردن فعالیت های گروه

من درد زیادی کشیدم و نمی تونم ناراحتیم رو از این پنهان کنم که کمپانی ۹ اعضا کسانی که من ۱۵ سال انرزی و تلاشم رو براشون کذاشتم رفتم من رو خواستن اونم به خاطر این که من کار خودمو شروع کردم

من می خواهم که عذر خواهی کنم که نگرانی برای طرف دارا به وجود اوردم

.

.

.

.

"من واقعا متاسفم چون من جسیکا را بیشتر از بقیه دوست داشتم و خواهم داشت و امید وارم برگرده به گروه"


منتظر نظر شما هم هستم


در پست بعد موزیک ویدیویی جدید گروه را که مال امسال یعنی 2015 است می گذارم


اما متاسفانه ایم موزیک ویدییی 8 نفره بدون جسیکا هست


نظرات بالای 800 باشه
دیدگاه ها : ☜☆☞
آخرین ویرایش: شنبه 20 تیر 1394 06:37 ب.ظنمایش نظرات 1 تا 30